×

TEKLİF AL

Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş. projesidir.

Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır. Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş., iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş.  müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş.  iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş. ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş. kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş.’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Topyay Spor İnş. Gıda Sağlık Hizmetleri A.Ş. aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Şerifali cad. no:62-64 D:1 Küçükbakkalköy ATAŞEHİR/İSTANBUL

Telefon: 0216 575 54 54

E-posta: info@letsclub.com.tr