LET’S CITY BEACH

Türkiye’de ilk kez Havuz – Kum – Güneş konsepti Türkiye’nin en büyük spor merkezlerinden biri olan LET’S CLUB’ta! Gerçek plaj kumu ile oluşturduğumuz havuz başı plaj alanımızda tatil özleminizi İstanbul’un göbeğinde gidereceksiniz.

AÇIK YÜZME HAVUZU

Yaz boyunca güneşin en çok gülümsediği yarı olimpik açık havuzumuz sınırsız eğlence ve etkinliklerle sizleri bekliyor! İster güneşin ve havuzun keyfini çıkarın, ister EAP Multisport’un Milli yüzme antrenörleri ile yüzme dersi alın.

AIR STUDIO

Açık alanda spor yapmanın keyfine varın! Grup derslerimiz bu yaz yine LET’S AIR bölümümüzde yer alan açık hava stüdyomuzda da gerçekleşiyor.

AIR FITNESS

Covid-19 pandemisi sonrasında ortaya çıkan açık havada egzersiz ihtiyacını karşılamak ve üyelerimize yeni bir deneyim sunmak amacıyla LET’S AIR açık hava fitness bölümümüzü faaliyete geçirdik.

PLAJ VOLEYBOLU

Türkiye’de ilk kez havuz başı plaj alanımızda havuz saatleri dışında Beach Volley / Plaj Voleybolu etkinliklerine ev sahipliği yapıyoruz. Arkadaş grubunuzla, ailenizle, iş arkadaşlarınızla ya da kurumsal organizasyonlarınızla plaj keyfini sporla birleştirin!

STREETBALL

Plajın yanı başında aileniz ya da arkadaşlarınızla sokak basketbolu keyfi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey takımınızı kurmak!

LET’S CAFE

Açık alanda spor yaparken, yüzerken veya plajda güneşlenirken ailenizin tüm üyelerine hitap eden keyifli menüsüyle Let's Cafe daima yanınızda! Menü için tıklayın.