3000m² Fıtness Alanı

İstanbul´un en büyük fitness alanına sahip spor kulubü Let´s Club; Türkiye´de ilk kez kullanılan son teknoloji ekipmanlar ile misafirlerine en verimli ve en konforlu spor deneyimini yaşatıyor. Let’s Club´da üyelikler kapsamında; pilates´ten, yoga´ya, spinning´ten birçok grup fitness derslerine ücretsiz olarak katılabilme imkanı da sunuluyor.

personal-coacgingx

Personal Coachıng ile Hedefi 12’den vurun!

Personal Coaching, profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programların hazırlanması ve bunların antrenman süresince eğitmen eşliğinde bire bir uygulanmasıdır.

Let’s Club’da, sporun daha verimli ve bilinçli yapılabilmesi için bir de VIP Personal Coaching stüdyosu bulunmakta. Programlar süresince ihtiyaç duyulabilecek, cardio cihazından ağırlık ekipmanlarına kadar, gerekli tüm teçhizatın hazır tutulduğu bu stüdyoda hedeflerinize daha çabuk ulaşacaksınız.


Zamanınız bizim için değerli, hemen size dönelim!

Group Fıtness ile Ekip Ruhuna Adım Atın!

Let’s Club, sektör dinamiklerini yakından takip ederek dünyadaki son trend grup derslerini ülkemize getiriyor.

Gym alanındaki geniş stüdyolarda sunulan grup dersleri haricinde; yaz aylarında düzenlenen açık hava grup egzersizleriyle de eğlenirken forma gireceksiniz.

Tüm Grup Derslerini İnceleyin

pilates-coach

Pılates ile hem ruhunuzu hem de vücudunuzu zinde tutun!

Artık doktor reçetelerinde bile yer alan, günümüzün egzersiz trendi pilates deneyimini; uluslararası standartlarda tüm pilates aletlerinin (peak pilates deluxe, reformer, low chair, high ladder barrel) yer aldığı özel pilates stüdyolarında yaşayabilirsiniz.

Uzman eğitmen eşliğinde gerçekleştirilen bu egzersiz programında, amaç güç kazanmak, vücudu doğru şekilde esnetmek, postür bozukluklarını düzeltmek ve doğru nefes almayı öğretmektir.Dolayısıyla, Pilates ile hem formda kalıp hem vücudunuzu güçlendirebileceksiniz.


Doğru yoldasınız! Pilates hakkında sizi bilgilendirelim.

power-plate

Power Plate Uygulaması ile Sık Bir Vücuda Merhaba!

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Power Plate, uygulama süresince kasların sürekli olarak gerilip/gevşemesini sağlıyor. Devamlı çalışan kaslar sayesinde bölgesel yağlardan kurtulmak kolaylaşıyor.

Özel eğitmen eşliğinde ve yarım saatlik seanslar halinde gerçekleştirilen Power Plate uygulaması ile daha sıkı bir vücuda sahip olmak isteyen tüm misafirlerimizi Power Plate stüdyosuna bekliyoruz.


Bölgesel yağlardan kurtulmak mı istiyorsunuz?

Cardıo Cınema ile Kendinizi Zayıflamaya Kaptırın!

Dünya’da ilk defa uygulanan “Cardio Sinema” konseptiyle Let’s Club farkını siz de yaşayın. Üç boyutlu koşu parkuru simülasyonu ve ortama salınan çam kokuları ile kendinizi doğanın içerisinde hissedeceksiniz.

Belirli zamanlarda gösterimi olacak üç boyutlu filmler eşliğinde ise, cardio yaparken gerçek sinema keyfini de yaşayabileceksiniz.


Maximum cardio, minimum yağ. Mesaj bırakın, bize bırakın!

Spınıng Studıo ile Ritmi Yakalayın!

Özel ışık ve ses sistemi ile donatılmış spinning stüdyosunda, popüler ve eğlenceli müzikler eşliğinde ritmi doruklarda yaşayacaksınız. Spinning programı ile maksimum yağ yakımı sağlanacak ve misafirlerimiz kondisyonlarını geliştirebilecekler.

Ders sırasında hızlanan metabolizma sayesinde yağ yakımı ders sonrasında dahi devam edecek. Son teknoloji ile geliştirilen ve ilk kez kullanılacak elektronik cardio cihazı Lifecycle GX bisikletleri ile Let’s Club’da eşsiz bir spinning keyfinin tam zamanı!


Spining hızında bilgi için, hemen mesaj bırakın!

Tennıs

Let’s Club, kışın da kullanılabilen 3 adet sert zemin profesyonel kortuyla yıl boyunca üyelerine tenis keyfini yaşatıyor. Yeni başlayan veya oyununu geliştirmek isteyen tüm üyelerimiz, profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimizden de destek alabilirken aynı zamanda etkili partnerlik organizasyonu sayesinde ise, her seviyedeki oyuncuların yıl boyunca birbirleriyle oynayabilmeleri sağlanmaktadır.