Mert Gürler

Egitmen Bilgileri
Mert Gürler

Mert Gürler

FITNESS ŞEFİ
Sn. Mert Gürler Let's Club bünyesinde Fitness Eğitmeni olarak hizmet verirken, aynı zamanda Power Pilates ve Cycle GX derslerinde eğitmenlik yapmaktadır.

Biyografi

23.07.1992 tarihinde Beyoğlu’nda dünyaya geldim. Anadolu Üniversitesi spor yönetimi bölümünde son sınıfta okumaktayım. Çocuk yaşlarım oldukça hiperaktif olduğumdan sanırım, ailemin tek çocuğuyum. Küçükken sokaklarda, teneffüsler de gazozuna yaptığımız kıran kırana maçlar mücadelenin tadını verdi ve sonrasında amatör olarak 4 yıl futbol oynadım.15 yaşımda dövüş sporlarına merak saldım.

Lise yıllarımda Fenerbahçe Kulübünde Boks’a başladım. Bunun yanında fitness beraberinde geldi. Bir seçim yapmam gerekti ve fitness hayatim oldu. Yaşantımı buna göre programladım ve neticesinde 2015 gençler atletik fizik Türkiye şampiyonasinda aynı sene içerisinde yapılan 2 yarışmada da üst üste Türkiye şampiyonu oldum. Aynı sene içerisinde İspanya’da yapılan Avrupa şampiyonasinda da Avrupa 5.ciligine laik görüldüm. Bu sene sonunda aralık ayında Dünya şampiyonasına gideceğim. Let’s Club’ta başarılarıma daha da yenilerini katacağıma inanıyorum. Let’s Club ailesinde olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum.