Engin Aymaz

Egitmen Bilgileri
Engin Aymaz

Engin Aymaz

FITNESS ŞEFİ
Sn. Engin Aymaz Let's Club bünyesinde Fitness Eğitmeni olarak hizmet verirken, aynı zamanda Kick Box Cardio derslerinde eğitmenlik yapmaktadır.

Biyografi

12.01.1980 Tarihinde İstanbul’da dünyaya geldim. Uzak doğu sporlarına olan merakımla birlikte 1992 yılında atmış olduğum tekmeler beni 1996 yılında ringlere çıkardı. Profesyonel olarak 2007 yılına kadar hem antrenör hem de yarışmacı olarak ringlerde ter dökerek İstanbul ve Türkiye’de sayısız birincilikler elde ettim. Fitness ve vücut geliştirme alanında ise 2008 ve 2009 yıllarında Türkiye dereceleri kazanarak çeşitli kulüplerde fitness ve dövüş sporları eğitmenliği yaptım.

2013 ve 2014 yıllarında düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonasında üst üste 2 defa Atletik Fizik Şampiyonu oldum. Ayrıca İspanya’da yapılan Avrupa şampiyonasında 9. Ve Kanada’da yapılan Dünya Şampiyonası’nda da 10. Olarak büyük bir başarı yakaladım. 2 kez milli formayı giyerek bu büyük onuru yaşadım. Bunların yanında dizi, sinema ve reklam filmlerinde oynayarak kendimi farklı bir alanda da göstermiş oldum. Let’s Club ailesinde bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ana felsefem Let’s Self Defense..

Eğitmen Sınıfları