Strong by Zumba

Dersler / Cardio, Dans, Dayanıklılık, Güçlendirmek, Kas Kazancı, Kas Kütlesi, Kilo Kaybı, Kilo Vermek, Kondisyon, Kuvvet, Rehabilitasyon, Sağlıklı Yaşam

STRONG by Zumba nedir?

Ünlü egzersiz markası, Zumba, STRONG adlı yeni bir programla yeni bir alana girdi. . STRONG by Zumba HİİT antrenmanlarına özel müzikler geliştirerek egzersizleri çok daha motive çok daha etkili kılan bir program geliştirdi. Bilinen Zumba Fitness programlarından apayrı yepyeni bir senkronize Müzik & Egzersiz Projesi . Lunge, Burpee, Jumping Jack, Squat, Push up, plank gibi Temel fitness hareketleri ile yüksek

STRONG by Zumba kimler için tasarlandı.?
STRONG by Zumba®, yoğunluk seviyelerini artırmak isteyen katılımcılar için tasarlanmıştır. Eğitimde, egzersiz faydalarını en üst düzeye çıkarın ve çabalarınızın daha hızlı gerçek sonuçları görün.

STRONG by Zumba Lideri Ai Lee Syarief Chua

Ai Lee Syarief lider eğitmen ve yüksek yoğunluklu bir bootcamp tarzı sınıf olan Zumba ™ programı ile STRONG’ın geliştiricilerinden biridir. Syarief, Haziran 2016’da, marş videosu ve diğer tüm tanıtım ve eğitim materyallerinde oynadığı Zumba Fitness programıyla programı başlattı. Şu anda tüm dünyada seyahat ediyor.

İsviçre doğumlu olan Syarief, ilk olarak jimnastik ve bale ile tanışarak genç bir çocukken spora aşık oldu. 12 yaşında, karate tutkusunu keşfettiler ve Japonya’nın Okinawa kentinde bir Shorin-Ryu Karate Dünya Şampiyonası Kumite Turnuvasına yerleştirdiler. Birkaç yıl boyunca, o ve Ulusal Malezya Ulusal Karate takımları birden fazla İsviçre Şampiyonu, Çoklu Avrupa Kupa Şampiyonu, 2. Güney Doğu Asya Oyunları ve 2. Bayanlar Dünya Kupası’nda kazandı ve kazandı.

Karate’den emekli olduktan sonra, Syarief fitness ve spor kursları şeklinde yeni programlar aradı. Sharief Zumba bir ilgi duydu. O zamandan beri, ilham verici ve sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürmek için bir tutkusu oldu. Eğlenceli yaşam tarzı ile kendi fitness stüdyosunu açtı.

Syarief, Şubat 2012’de Zumba Eğitim Uzmanı ™ unvanını almaya hak kazandı.

Syarief şu anda kocası ve iki çocuğu ile İsviçre’nin Oberbüren şehrinde yaşıyor. Bali’de sörf, İsviçre Alpleri’nde snowboard, dalış ve şnorkelli yüzme. Syarief ilk tutkusu olan Dövüş Sanatları’nı uygulamaya bayılıyor.

Ailee Syarief Chua www.aileefitpro.com

HİİT nedir ? Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Eğitim nedir?

Yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman (HIIT), kısa süreli yoğun egzersizler arasında daha az iyileşme periyodu ile değişen bir kardiyovasküler egzersiz stratejisidir.

Bu, kısa süreler için% 100 çaba harcadığınız anlamına gelir, ardından kısa süreli dinlenme süreleri gelir.

2014 itibariyle, HIIT en popüler iki egzersiz trendi arasında yerini aldı.

Çalışmalar, HIIT’in tüm vücudun yağ kütlesini önemli ölçüde azalttığını ve “obeziteyi kontrol etmek için baskın bir strateji” olduğunu göstermiştir.

HIIT, anaerobik egzersiz rutinlerinin yoğun dönemlerine daha az yoğun iyileşme dönemiyle odaklanan bir egzersiz stratejisidir. Herkes için olmasa da, HIIT’in kas tonusu ve “obeziteyi kontrol etmenin” bir yolu olarak etkili olduğu gösterilmiştir.