Outdoor Traınıng

Dersler / Cardio, Dayanıklılık, Güçlendirmek, Kilo Kaybı, Kilo Vermek, Kondisyon, Kuvvet, Rehabilitasyon, Sağlıklı Yaşam

Outdoor TRAINING

“Yaşayarak öğrenme” felsefesine dayalı, ekip dinamiklerini arttırıcı uygulamalardır. Bireyler ve ekipler için en etkin öğrenme yolu konuya odaklanıp, kendi deneyimleri ve gözden geçirmeleri sonucunda yaşayarak öğrenme yolu ile oluşur.

  • Outdoor Training Nerelerde Yapılmaktadır?

Bireyleri konfor alanlarından çıkarıp, iş hayatında mecburen oluşan bariyerleri yıkabilmek için faaliyetlerin yapay olmayan doğal ortamlarda gerçekleştirilmesi etkinliği artırmaktadır.

  • Outdoor Training Ne Zaman Yapılmaktadır?

Hava şartlarına göre indoor ya da outdoor çözümler sunulabildiğinden yılın 12 ayı faaliyetler sürdürülebilir. Nisan, Mayıs, Haziran, Eylül, Ekim ve Kasım ayları en çok tercih edilen dönemlerdir.

  • Outdoor Training Nasıl Yapılmaktadır?

Herkes kendi “konfor alanı” içerisinde hareket eder. Kişisel gelişim ve artan başarı için bu “alan”ın dışına çıkmak gerekir. Bu yönde ekiplerin ihtiyaçları doğrultusunda program alternatifleri çıkartılır.

  • Let’s Club Outdoor Training Sınıfına Kimler Katılabilir?

Programlara katılım için yaş, cinsiyet, fizik kondisyon gibi faktörler asla engel değildir. Ekiplerin profiline göre, bireyin kendi sınırlarını zorlaması için gerekli ortam yaratılır.

Outdoor TRAINING EKİBİMİZE KATILIN!

Outdoor Training grup derslerine online kayıt ve bilgi almak için hemen formu doldurun.

Zamanınız bizim için değerli, hemen size dönelim!