×

TEKLİF AL

 • Let’s Club ile tanışmadan önce hayatımın hiçbir döneminde olmadığım kadar kilolu, sağlıksız ve kendimi tanıyamaz bir haldeydim. Tipik halı saha maçları dışında hayatımda herhangi bir spor yoktu.

  Aklımda düzenli bir şekilde spor yapıp vücut geliştirmek gibi bir düşünce de yoktu, fakat tesadüfen tanıştığım Let’s Club sayesinde kendimi 1 gün içerisinde sporun, hırsın, acının ve motivasyonun tamda ortasında buldum. 85 kilo ve %27 yağ oranı ile başladığım Let’s Club hayatıma, aradan geçen 7 aylık bir dönemden sonra 70 kg ve %7 yağ oranları ile devam etmekteyim.

  Bu dönemde öncelikle, disiplini, hırsı, bilgi ve birikimi ile bana yardımcı olan şampiyon hocam Merve Karakaya’ya gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Let’s Club’dan önce hayatımda düzenli beslenme ve spor alışkanlığı yokken, şu anda daha ilerisini hedefleyen ve bu yolda kararlılıkla devam etmekte olan biri oldum. Acı yoksa değişim yoktur!

 • Spor yapma alışkanlığım yoktu. Ama bu semtimize Let’s Club açılana kadardı. Let’s Club aradığım yerdi. Evime yakınlığı ve profesyonel ekip çalışması beni Let’s Club’a çekti. Let’s Club’da Engin (Aymaz) hoca ile çalıştım.

  6 Nisan 2013 tarihinde Engin hocanın Fitness Coach’luğunda 76,6 kilo ile başladığım spor, artık benim için vazgeçilmez bir alışkanlık oldu. Engin hocanın düzenlediği programı disiplinli bir şekilde uyguladım. İlk iki ayda 71,3 kiloya, 4’ncü ayda 63,5 kiloya, 6’ncı ayda 60,6 kiloya ve 8’inci ayda 50 kiloya düşerek hedefime ulaştım. Sadece zayıflamadım, aynı zamanda sağlıklı bir bedene de sahip oldum. Let’s Club’a ve Engin hocama çok teşekkür ederim.

 • Çok istememe rağmen uzun süredir kilo veremiyor; üstüne sürekli kilo alıyordum. Arkadaşım Ayfer sayesinde Let’s Club ailesi ile tanıştım. Yavaş ama düzenli olarak kilo vermeye başladım. 46 bedenden 38 bedene düştüm.

  Metabolizma yaşım ilk başladığımda şimdiki yaşımdan 6 yaş büyükken, bugün benden 5 yaş küçük. Yani metabolizmam 11 yaş gençleşti. Toplamda 23 kilo verdim.

  Yağ oranım %37.2’den %24’lere düştü. Severek ve isteyerek spor yapıyorum. Bunu; güler yüzlü, profesyonel ve işini en iyi şekilde yapan başta Personel Trainer’im Merve Karakaya hocam olmak üzere bütün Let’s Club ailesine borçluyum. Herkese çok teşekkür ederim.

 • Hareketsiz bir iş hayatına atılmamla beraber, hem fiziksel hem de ruhsal olarak mutsuz olduğumu hissettiğim noktada kendim için bir arayışa girmiştim. Daha önce 6 yıllık profesyonel bir spor yaşantım olmasına rağmen spor salonlarına karşı negatif düşüncelerim vardı. Benim için spor salonları, ciddi paralar harcanan ancak sonradan yılda birkaç kez uğranan yerlerden ibaretti ta ki Let’s Club ile tanışana kadar. Tavsiyesi üzerine Let’s Club’ı ziyaret ettim ve gördüğüm sıcak ortam, tesis kalitesi, çalışan yaklaşımı ve hocaların deneyimi karşısında etkilenerek “Spor Let’s Club’da yapılır” dedim ve bu ailenin üyesi oldum.

  Yaklaşık 2 aydır ve hemen hemen her sabah, işe gitmeden önce Let’s Club’da spor yapıyorum. Ölçüm değerlerimdeki pozitif sonuca bakılırsa, son zamanlarda kendim için yaptığım en iyi şeyin Let’s Club’a gelmek olduğunu bir kez daha anladım. Şu an kendimi çok zinde, sağlıklı ve hayat dolu hissediyorum, öyle ki… Bu motivasyonla olimpiyatlara bile hazırlanırım.

  Hayatın bir adım önüne geçmemi sağlayan Let’s Club’a ve motivasyonuyla, hep yanımda olan, çalışma programım için “hımm bunlar da zor mu canım” dedirten rol modelim; Berru Hoca’ya sonsuz teşekkürler… ( Bir gün ben de senin gibi olacağım ).

 • Let’s Club ile tanışmadan önce yaşadığım 21 yılımı obez sayılacak seviyede yaşadım. Sağlıklı beslenme ile başladığım bu yolcuğuma Let’s Club’ı dâhil ederek yaklaşık 8 ayda 25 kilo kaybettim.

  88 kilo ile başladım şuan 63 kilodayım. Her zaman en iyiyi yapan bir karakter olarak Let’s Club ve sağlıklı yaşamdan asla vazgeçmemek üzere. Tüm Let’s Club ekibine ilgi ve yardımları için sonsuz teşekkürler…

 • Bir tesadüfle hayatımıza merhaba dediniz. Oğlum yaz okuluna devam ediyor ve akşamları spora giderken bana ‘’Anne ben bugün çok eğlendim sen de eğlen’’ diyerek beni Let’s Club ‘a gönderiyorsa güzel bir başarıya imza attığınızı düşünüyorum.

  Masa başında çalışanlar bilirler bel ve sırt ağrıları hayatımızın maalesef bir parçası haline geldi. Benim kronikleşmiş bir bel fıtığı ağrım vardı. İşte tam burada Çağrı hocam devreye girdi ve her hafta düzenli yaptığımız özel dersler sayesinde ağrılara son dedik. Aletli Pilates Egzersizleri sayesinde dik durmak, bel ve boyun etrafındaki kasları kuvvetlendirmek, vücut kaslarını esnetmek üzerine çok önemli adımlar attık ve atmaya da devam edeceğiz kişisel desteğin için teşekkürler Çağrı hocam… Sağlıklı bir yaşam için Let’s Club.

 • Bu spora başlamadan önce kendimi çok zayıf ve cılız hissediyordum. Taşıdığım bedenimin toplam ağırlığı 58 kilogramdı, zayıflıktan sanırım ben bile kendimi zor tanıyordum. 2013 Mayıs ayında bir arkadaşım vasıtasıyla Let’s Club ailesiyle tanıştıktan sonra hayatım değişti.İlk başta sporla olmayacağına inandığım için umursamıyordum.

  Fakat Let’s Club sayesinde inanılmaz bir değişim yaşadım. 2014 yılında şuanda 81 kilogram olarak karşınızdayım. Tam tamına 23 kilo alarak mucizeyi gerçekleştirdim. Hayatımı değiştiren Let’s Club ailesine teşekkür ediyorum. Sizlerde bu başarıya ulaşabilirsiniz.

  Sadece sabır ve sıkı çalışma ile bu işin üstesinden geleceksiniz. Şuan ki yağ oranım %3.0 inanılmaz değil mi yalnızca Let’s Club farkıyla bu mükemmel değişime sizde katılın. İleriye yönelik çalışmalarıyla da iyice heyecanlandırıyor ve merak uyandırıyor. Sanırım hayatımdaki en doğru adımı Le’ts Club ile attığımı

 • Mesleğim nedeniyle gün içerisindeki hareketsiz yaşantım ve beraberindeki düzensiz, kötü beslenme alışkanlığım spora başlamamda etken oldu. Anadolu yakasında yapmış olduğum araştırmalar, gezdiğim spor merkezleri ve edindiğim referanslar sonrası Let’s Club’ın üyelerine sunduğu ayrıcalıkları sektördeki farkını kıyaslama, keşfetme şansım oldu. Fitness sektörünün en büyük yatırımı olarak açılması, fitness alanı, maraton koşu parkuru, açık ve kapalı havuzları, tenis kortları ve son teknoloji ekipmanları burayı bende çok cazip hale getirdi.

  Spordan beklentim; Gün içindeki yoğunluğuma bağlı oluşan stresten arınmak ve fazla kilolarımdan kurtulmaktı. Erkan hocanın ölçüm değerlendirmesinde aylık olarak belirli hedefler koyduk. Spora başladığım ilk gün kilom 121 iken aylık yapmış olduğumuz ölçümler sonrası 108 kg. gerileyerek yağ oranımda ciddi bir düşüş yaşadığımı gördüm. Bunun yanı sıra kuvvet, dayanıklılık ve esneklik de kazandım. Artık merdiven çıkarken yorulmuyor, sabah kalktığımda kendimi daha iyi ve zinde hissediyorum.

  Hedeflerime ulaşmamda verdiği destek, motivasyon için Erkan hocaya ve güler yüzlü çalışanlarıyla bizlere hizmet veren Let’s Club ailesine teşekkür ediyorum…

 • Temmuz ayında bir arkadaşım vasıtasıyla Let’s Club ile tanıştığımda taşıdığım 112 kg yüzünden nabız-tansiyon ve kiloya bağlı rahatsızlığa sahip bir kişiydim. Daha önce iki defa denediğim spor salonu tecrübelerim de hüsranla sonuçlandığından çok da umutlu değildim açıkçası. Fakat bu defa doktor tavsiyesi ve sağlık işin içinde olduğundan motive olmak zorundaydım.

  Let’s Club’a adım attığım andan itibaren önce personelin, sonra Fatih hocanın müthiş pozitif ve profesyonel yaklaşımı ayrıca kulüp içerisindeki harika atmosferin motivasyonumu çok daha ileriye taşıdığını söylemeliyim. Fatih hocanın verdiği programı haftada 4 gün düzenli ve eksiksiz uygulamaya başlamamla birlikte çok kısa zamanda fark eder şekilde kilo vermeye başladım ve sonuç olarak kendimi de şaşırtarak 5 ayda toplam 37 kilo verdim. Bunun üzerine son ay 5,8 kg kas aldığımı da belirtmeliyim, şimdi Fatih hocamın yeni programları ile yeni hedeflere yöneliyorum.

  Şu an nabız ve tansiyon tamamen düzene girdi, yağ oranım %32,6’dan %9 gibi bir noktaya geldi. Metabolizma yaşım 43’den 31’e indi! Artık doktorum da Let’s Club’ı merak ediyor

 • Merhaba, daha önce düzenli olarak spor yapmıyordum. Ailemin ve kız arkadaşımın da desteği ile kendimi hem mental hem de fiziksel olarak daha iyi hissetmek amacıyla spora başladım.

  Let’s Club’ı tercih etmemdeki en önemli sebepler rezidans ve apartman altı değil de birçok sportif ve sosyal faaliyeti bir arada yapabileceğim bir aile yaşam kulübü olması ve bana verdiği pozitif enerjiydi. 2,5 ay gibi kısa bir sürede eğitmenimin de desteği ile verilen hedeflere ulaştım, hatta daha da ötesine gittim. Bu sürede kilom 93,8 kg’dan 86,8 kg’a düştü ve bunun yaklaşık 7,2kg’ı yağ kütlesindendi. Bu aşamada motivasyonumu arttıran en önemli unsurlar yapılan ölçümlerdeki sayısal verilerle başarabildiğimi görmek oldu. Formumun iyiye gitmesi hayatımın daha aktif ve hareketli olmasını sağladı, bu da beni çok mutlu ediyor. Let’s Club’ı ve eğitmenimi tek kelimeyle ifade edecek olursam; enerji en doğru kelime olur diye düşünüyorum. Let’s Club ailesine teşekkür ediyorum…

 • Hem zihni hem de beden gelişimini sağlamak için yaklaşık 12 yıldır spor yapıyorum. Aktif olarak dağcılık ve tenisle uğraşıyordum ancak bu sporlardaki direncimi arttıra bilmek için fitness egzersizleri ile desteklemek istiyordum. Nitekim hedeflerime ulaşabilmek için Let’s Club’ı seçtim çünkü tasarım ve konsept harika, personelin güler yüzü ve ilgisi harika ki bu da iyi bir işletmecilik anlayışının olduğunu gösteriyor. Mutlu çalışanların olduğu bir atmosfer solumanın şans olduğunu düşünüyorum.

  Nihayetinde Kadir hocamın desteği ve uygulamış olduğu program sonucunda 1,5 ayın sonunda hedefime istediğim düzeyde ulaştım ve ciddi anlamda vücut direncimin arttığını gördüm ve bununla birlikte %2 oranında yağ kaybım oldu ki bundan da gayet memnunum. Günlük hayatımda da ciddi anlamda bana desteği oldu bu yüzden Let’s Club ailesine ve Kadir hocaya teşekkürlerimi sunarım…